UCZNIOWIE ‘JEDYNKI’ W FINALE!

2018-12-05 08:29:17 (ost. akt: 2018-12-05 08:30:17)

UCZNIOWIE ‘JEDYNKI’ W FINALE!

4. grudnia sześcioro uczniów naszej szkoły (Julia Wojciechowska i Rafał Polak z III LO oraz Daniel Tomczyk, Jakub Kiepas, Kamil Chudek i Piotr Lis z I TI) wraz ze szkolnym koordynatorem konkursu (p. Małgorzata Paszkiewicz) wzięli udział w finale II Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie. Nasi uczniowie znaleźli się wśród 200 najlepszych z całego województwa. Po wysłuchaniu przemówienia p. Dyrektor olsztyńskiego ogólniaka oraz otrzymaniu zestawu upominków oraz dyplomu finalisty, uczestnicy przystąpili do sprawdzenia swoich sił- napisania dyktanda oraz rozwiązania zadań z treścią. Na zwycięzców konkursu czekają bardzo atrakcyjne nagrody, czekamy więc na ogłoszenie wyników i trzymamy kciuki za naszych zdolnych uczniów!