NIEPODLEGŁA ŁĄCZY

2019-01-02 07:54:55 (ost. akt: 2019-01-02 07:56:19)

Dnia 11.12.2018 o godzinie 10:00 miało miejsce spotkanie podsumowujące projekt “Niepodległa Łączy”. Spotkanie otworzył Starosta Powiatu Szczycieńskiego Jarosław Matłach, dziękując wszystkim za wkład wniesiony w obchody stulecia niepodległości Polski. Wszystkim zaangażowanym Starosta wręczył certyfikaty udziału w projekcie, a także okolicznościowe medale wydane przez Powiat Szczycieński z okazji stulecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Nasza szkoła również otrzymała certyfikat i pamiątkowy medal. Przybyli na spotkanie mogli obejrzeć prezentację przedstawiającą wydarzenia zrealizowane w ramach projektu “Niepodległa Łączy”. Zespół Szkół nr 1 miał swój wkład w obchody tej wyjątkowej uroczystości. Uczniowie wraz z nauczycielami stworzyli ogród dydaktyczny, którego ważną częścią jest kwiatowa flaga Polski, a we współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku wykonali 100 biało-czerwonych kwiatów i odśpiewali patriotyczne pieśni.