Doradca zawodowy

2015-09-07 18:08:32 (ost. akt: 2023-05-11 07:44:17)

Oksana Sostek

tel. 89 624-28-38 wew. 38

Godziny pracy:

Poniedziałek: 8:00 –11:40
Wtorek: 8:55 – 12:35, 13:35-15:10
Środa: 8:00 – 13:30
Czwartek: 8:00 konsultacje
10:35 – 11:40, 12:40 – 15:10
Piątek: 9:30 – 13:30

Jaką szkołę wybrać?
Jak zdobyć najlepsze kwalifikacje?
Jakie zawody zwiększają szansę na zdobycie pracy?
Jakie są moje zainteresowania, uzdolnienia, mocne i słabe strony?
Jak zaplanować przyszłość, aby w pełni wykorzystać swoje możliwości?

W Twojej szkole jest doradca zawodowy, który pomoże znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania dotyczące Twojej przyszłości!
Pomyśl jak możesz zaplanować swoją przyszłość? Chcesz osiągnąć sukces? Skorzystaj z pomocy DORADCY ZAWODOWEGO w ZS nr 1, barak pokój nr 10.

Doradca zawodowy, jest to osoba, która pomaga w zdobywaniu wiedzy i umiejętności do odnalezienia swojego miejsca na drodze kariery edukacyjno-zawodowej.
Doradca zawodowy pomaga w osiągnięciu lepszego zrozumienia siebie samego w odniesieniu do środowiska pracy.

DORADCA ZAWODOWY W SZKOLE pomaga w wyborze kierunku przyszłej edukacji, wyboru zawodu lub przyszłej pracy, udziela informacji zawodowej, udziela indywidualnych porad zawodowych, pomaga napisać CV i list motywacyjny, pomaga dotrzeć do potrzebnych informacji, organizuje i prowadzi grupowe zajęcia warsztatowe, pomaga określić predyspozycje zawodowe, pomaga w rozbudzaniu zainteresowań i aktywności własnej, dostarcza informacji na temat rynku pracy,dostarcza informacji na temat technik poszukiwania pracy.

Ponadto: Posiada opisy zawodów i kierunków studiów, autotesty, testy zainteresowań i preferencji zawodowych, filmy o zawodach, informatory, poradniki, narzędzia i metody do planowania kariery, informacje o możliwych ścieżkach kształcenia, informacje o tendencjach rozwojowych na rynku pracy.
Przyjdź - przekonasz się, że warto!!!

PRACA W BRANŻY MORSKIEJ

PRACA W SEKTORZE HUMANITARNYM

OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ W ZAWODACH PRZYSZŁOŚCI

PROGRAM STYPENDIALNY DLA MATURZYSTEK I STUDENTEK!
UWAGA MATURZYŚCI!
Baza wiedzy