PROJEKT eTWINNING ZAKOŃCZONY MIĘDZYNARODOWYM SUKCESEM!

2019-04-29 13:24:52 (ost. akt: 2019-04-29 13:36:19)

Projekt eTwinning zakończony międzynarodowym sukcesem!

Od listopada do kwietnia uczniowie klasy III TE (grupa język angielskiego) pod opieką p. Małgorzaty Paszkiewicz i Kamili Denesiuk, brali udział w międzynarodowy projekcie. Wraz z partnerami - uczniami liceum językowego z Włoch - realizowali doświadczenia z zakresu wykorzystania fizyki w codziennym życiu, wymieniali się spostrzeżeniami oraz omawiali efekty swoich eksperymentów. Przebieg każdego eksperymentu został uwieczniony na filmiku, a każdy filmik obejrzeli wszyscy uczestnicy projektu. A ponieważ nagrywanie video okazało się zajęciem ciekawym, jako bonus, nasi uczniowie nagrali film o „Jedynce”- naszej szkole widzianej oczami ucznia. Współpraca zaowocowała również stworzeniem quizu językowego w aplikacji Kahoot https://create.kahoot.it/share/fun-with-physics-and-technology/41257c2d-f6c0-42ea-94bb-1de79f0156c3 oraz pamiątkowego ebooka dokumentującego przebieg tej polsko- włoskiej współpracy. Nasi uczniowie wykazali się niezwykłą dokładnością, sumiennością i rzetelnością podczas działań projektowych, a ich profesjonalizm i zaangażowanie zostały nagrodzone - projekt ‘Fun with Technology’ otrzymał międzynarodową odznakę jakości, czyli najwyższe możliwe odznaczenie w programie eTwinning:)) Jesteśmy dumni!