WARSZTATY PODSUMOWUJĄCE PROJEKT "KWALIFIKACJE NAUCZYCIELA WARUNKIEM SUKCESU UCZNIA"

2019-09-30 06:03:56 (ost. akt: 2019-10-04 08:05:25)

W dniu 27.09.2019r. w Zespole Szkół nr 1im. Stanisława Staszica w Szczytnie odbyły się warsztaty w ramach projektu „Kwalifikacje nauczyciela warunkiem sukcesu ucznia” realizowanego przez ZS nr 1 w ramach akcji KA1 - mobilność kadry edukacji szkolnej w programie Erasmus+. Szkolenie poprowadziły uczestniczki projektu panie: Małgorzata Paszkiewicz, Anna Zengota oraz Ewa Lubińska. Ideą spotkania była promocja i upowszechnianie rezultatów projektu oraz podzielenie się wiedzą na temat wykorzystywania nowoczesnych technologii w pracy dydaktycznej. W spotkaniu wzięli udział nauczyciele z różnych szkół powiatu szczycieńskiego. Na uwagę zasługuje fakt, że warsztaty spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony nauczycieli. Uczestnicy odbyli praktyczne szkolenie z użycia programów służących do tworzenia interaktywnych zestawów zadań, testów, zamkniętej przestrzeni internetowej, materiałów graficznych i pomocy naukowych oraz aplikacji wspierających proces nauczania.