SPOTKANIE NA TEMAT CYBERPRZEMOCY WŚRÓD MŁODZIEŻY

2019-12-10 10:15:46 (ost. akt: 2019-12-10 10:19:08)

Bezpieczeństwo w sieci
9 grudnia, w poniedziałek, w naszej szkole odbyło się spotkanie na temat cyberprzemocy wśród młodzieży oraz bezpieczeństwa na portalach społecznościowych. Poprowadził je kom.Konrad Kordalewski, starszy wykładowca Zakładu Badań nad Przestępoczością i Terroryzmem z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Jakub Kurzawa i Barbara Gipsiak, studenci ze Studenckiego Koła Nowoczesnych Technologii w Bezpieczeństwie z WSPol.
W spotkaniu wzięły udział klasy: I IMg i I Cp wraz z opiekunami. Młodzież dowiedziała się mi.in.jak ważna jest ochrona swojej prywatności w wirtualnym świecie oraz jakie mogą być konsekwencje niektórych zachowań w sieci. Spotkanie z udziałem kom.Kordalewskiego odbyło się już po raz trzeci w naszej szkole i mamy nadzieję, że nie ostatni.

A. Fila