REJONOWY ETAP OLIMPIADY ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

2019-12-19 08:45:06 (ost. akt: 2019-12-19 08:47:14)

Rejonowy etap Olimpiady Zdrowego Stylu Życia

13 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbyły się rejonowe eliminacje XXVIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, pod patronatem PCK. Gościliśmy dwuosobowe reprezentacje z 10 szkół podstawowych i 3 szkół średnich. Konkurs rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: klasy IV – V i VI – VIII szkół podstawowych oraz szkoły średnie. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą m. in. z zakresu profilaktyki i ochrony zdrowia, prawidłowego odżywiania, ekologii, pierwszej pomocy i zdrowego stylu życia.
W kategorii szkół średnich I miejsce zajął uczeń naszej szkoły, Rafał Piotrowski z klasy II TI. Drugi reprezentant Jedynki, Oskar Gogolewski z klasy I IMg, zdobył III miejsce. W marcu Rafał Piotrowski weźmie udział w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się w Olsztynie.
Nagrody wręczyli: Prezes Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Szczytnie – Ryszard Gidziński i Wiceprezes Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Szczytnie – Zbigniew Stasiłojć.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Wrońska