KONKURS RECYTATORSKI POEZJI MIŁOSNEJ

2020-02-18 17:50:02 (ost. akt: 2020-02-19 09:16:04)

W dniu 18 lutego z okazji Walentynek w bibliotece szkolnej odbył się ogólnoszkolny konkurs recytatorski, w dwóch kategoriach: recytacji poezji i prezentacji twórczości własnej.

Jury w składzie: Hanna Daniluk- bibliotekarz z Miejskiej Biblioteki Publicznej, panie Monika Zapadka i Marta Nowakowska – nauczycielki j. polskiego, w dokonywaniu oceny uwzględniały: wartość literacką utworów, poziom wykonania ( kulturę słowa, dykcję, intonację) oraz ogólny wyraz artystyczny.

I miejsce zajęła Klaudia Ostrowska I EHp;
II miejsce Żaneta Nowacka z kl. III LO;
i miejsce III zajęła Olga Marzec kl. I Ehp.

Komisja wyróżniła twórczość Maćka Bocianiaka z kl. III TI, którego wiersze docenione zostały za dojrzałość i wartość poetycką., drugie wyróżnienie otrzymała Julia Kamińska I LO p.
Wydarzenie kulturalne dostarczyło uczestnikom i słuchaczom wielu wrażeń artystycznych.