PROJEKT eTwinning Z NAGRODĄ IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE!

2020-02-19 08:36:53 (ost. akt: 2020-02-19 12:34:22)

Udało się!
Projekt „Fun With Physics and Technology” został uhonorowany najwyższym odznaczeniem w programie- European Prize!
Pokonując ponad 900 innych projektów, znaleźliśmy się w grupie 11 laureatów, otrzymując nagrodę im. Marii Skłodowskiej- Curie, a ponadto jesteśmy jedyną szkołą ponadpodstawową w Polsce uhonorowaną w tym roku przez kapitułę, która doceniła wkład pracy koordynatorek projektu (p.Paszkiewicz i p. Denesiuk) oraz ogromne zaangażowanie uczniów kl. IV TE- każdy wykonany przez nich eksperyment został udokumentowany filmem, a wszystkie ich działania znalazły miejsce w e-booku ukazującym efekty pracy członków zespołu.
Ponadto, w celu przedstawienia ich codzienności, uczniowie nakręcili film o Zespole Szkół nr 1 oraz przygotowali prezentację ukazującą uroki Szczytna, a na pamiątkę współpracy powstał multimedialny quiz.
Brawa dla uczestników projektu!