KAŻDE ŻYCIE JEST POWIEŚCIĄ

2020-02-27 12:10:40 (ost. akt: 2020-02-27 12:29:18)

W dniu 24 lutego w bibliotece szkolnej gościła na spotkaniu autorskim pisarka Grażyna Mączkowska. Opowiadała uczniom klas II LO i III LO o swojej twórczości literackiej, pasjach, zainteresowaniach, swojej filozofii na życie. Urzekła prostotą myśli i wypowiedzi o sprawach trudnych, jakimi są relacje międzyludzkie, nie zawsze poprawne i zdrowe, emocje które kierują naszymi życiowymi wyborami, nie zawsze pozytywnie wpływające na nasze funkcjonowanie w środowisku.
Swoją życiową mądrością podzieliła się z czytelnikami w autorskich książkach, o których młodzież miała okazję rozmawiać z pisarką. Otwartość na drugiego człowieka, spontaniczność i szczerość wypowiedzi pani Grażyny Mączkowskiej stworzyły niepowtarzalny klimat spotkania, które zapadnie w naszej pamięci i sercach.