menu

KADRA PEDAGOGICZNA

2016-01-23 17:45:11 (ost. akt: 2018-09-16 10:44:16)

NAUCZYCIELE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

RELIGIA

Agnieszka Golon
Jadwiga Janiszewska
ks. Piotr Drzewiński

JĘZYK POLSKI

Agnieszka Golon
Monika Iwańczyk
Jolanta Tymińska
Aneta Załubska-Ropiak

WIEDZA O KULTURZE

Aneta Załubska-Ropiak


HISTORIA

Monika Iwańczyk
Dariusz Wędrowski
Iwona Wojciechowska


WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Dariusz Wędrowski
Iwona Wojciechowska


JĘZYK ANGIELSKI

Ewa Lubińska
Weronika Moszczyńska
Małgorzata Paszkiewicz
Anna Skorupska
Aleksandra Wiewiórska

JĘZYK NIEMIECKI

Joanna Deptuła
Anna Głębocka
Anna Kordek
Ewelina Miszkiewicz
Anna Nowacka
Anna Zengota


JĘZYK ROSYJSKI

Anna Bogdalska

MATEMATYKA

Kamila Denesiuk
Radosław Niedźwiecki
Marzena Rogacz
Anna Ruszczyk

FIZYKA

Radosław Niedźwiecki
Marzena Rogacz


PRZYRODA

Anna Wrońska
Krystyna Łukowska

BIOLOGIA

Anna Wrońska


CHEMIA

Anna Wrońska


GEOGRAFIA

Krystyna Łukowska
Teresa Trochimiuk


PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Teresa Trochimiuk


ELEMENTY PRAWA

Iwona Wojciechowska


EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Wiesław Załubski

SAMOOBRONA

Ryszard Kukliński
Marcin Bogdański

BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE

Artur Magnuszewski

FUNKCJONOWANIE POLICJI

Artur Magnuszewski

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Anna Bogdalska
Michał Bogucki
Małgorzata Klimczak
Dariusz Orzołek
Renata Samsel - Płocharczyk
Jacek Tomaszek
Janusz Tymiński
Józef Zdunek

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Jolanta Zieniuk - Piwowarska

INFORMATYKA

Marta Maszota
Anna Kordek


PRZEDMIOTY INFORMATYCZNE

Małgorzata Jankowska
Marta Maszota
Lidia Łuczyńska
Paweł Królikowski
Adam Samsel


PRZEDMIOTY EKONOMICZNE / HANDLOWE

Joanna Andrzejewska
Małgorzata Folga
Kowalczyk Sylwia
Izabela Gąsecka-Paś
Ewa Lubińska
Magdalena Łachacz
Wiesława Trochimiuk


PRZEDMIOTY MECHANICZNE

Robert Bułas
Arkadiusz Chorążewicz
Marcin Dąbkowski
Daniel Dunajski
Stanisław Kaniuka
Romuald Koziej
Mirosław Kukowski
Rafał Kozłowski
Zdzisław Rzewiński
Dariusz Kurz
Piotr Lemecha
Mirosław Sikorski
Jacek Zapadka

DORADCTWO ZAWODOWE

Oksana Sostek

NAUCZYCIELE REWALIDACJI

Michał Bogucki
Marta Maszota
Aleksandra Fila
Agnieszka Rybaczyk
Iwona Wojciechowska
Anna Nowacka
Marzena Rogacz


NAUCZYCIELE BIBLIOTEKARZE

Małgorzata Dobrońska
Alina Kowalska