menu

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKOATLETYCE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH LUBAWA 29.05.2017

2017-06-04 20:55:14 (ost. akt: 2017-06-04 21:20:24)

Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces na Mistrzostwach Województwa w Lekkoatletyce Szkół Ponadpodstawowych dn.29.05 br. w Lubawie.
Wykazali się w konkurencjach biegowych i technicznych doskonałą formą.
Karolina Abramczyk zdobyła srebrne medale w skoku w dal oraz brązowy w skoku wzwyż .
Klaudiusz Kłos był bezkonkurencyjny w skoku wzwyż zajmując I m-ce.
Przybyłek Dawid w biegu na 200 m oraz Lewandowski Artur w biegu na 800 wywalczyli srebrne medale zaś brązowy krążek otrzymał Suchecki Szymon w konkurencji biegowej - 400 m.
Sztafeta 4x100m w składzie: Przybyłek Dawid, Olszewski Dominik, Zawrotny Patryk, Suchecki Szymon ponownie zabłysnęła pokonując inne szkoły kilkusekundową przewagą , stanęła na najwyższym podium zdobywając złoto .
Blisko podium miejsca 4 zajęli Janowski Marcin-rzut oszczepem , Olszewski Dominik-200m, Przybyłek Dawid - 100m.
Punktowane były również dalsze miejsca Gądek Jakub 5 m-ce, Skiba Przemysław 6 m-ce w skoku w dal, Zarzycki Szymon 6 m-ce w konkurencji pchnięcia kulą oraz Zawrotny Patryk 6 m-ce w biegu na 200 m.
Wysiłek tych wszystkich zawodników przyczynił się do zdobycia II miejsca i otrzymania pucharu w klasyfikacji drużynowej.
Gratulujemy startującym sukcesów i życzymy powodzenia za rok.