"ODKRYJ SWÓJ POTENCJAŁ ZAWODOWY" WARSZTATY DLA UCZNIÓW

2017-11-19 20:56:23 (ost. akt: 2017-11-19 21:06:33)

„Odkryj swój potencjał zawodowy" warsztaty dla uczniów.
19 października 2017 r. uczniowie klas III TE, IV TH, 3 TM, ITH/TM, III LO, 3A uczestniczyli w warsztatach „Odkryj swój potencjał zawodowy".Warsztaty odbyły się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery na Warmii i Mazurach, prowadzone były przez doradców zawodowych z Powiatowego Urzędu Pracy w Szczytnie. Celem spotkań na terenie szkoły było przekazanie uczestnikom wiedzy nt. odkrywania własnych kompetencji, talentów i uzdolnień oraz diagnozowania mocnych obszarów do rozwoju w odniesieniu do planowania kariery zawodowej. Warsztaty spotkały się z ogromnym zainteresowaniem młodych ludzi, którzy zadawali dużo pytań związanych z możliwością połączenia zainteresowań i posiadanych umiejętności z wykonywaną w przyszłości pracą zawodową.