DZIEŃ OTWARTY W "JEDYNCE"

2018-04-26 10:31:12 (ost. akt: 2018-04-26 10:41:38)

Dzień Otwarty w ZS nr 1 w Szczytnie

25 kwietnia w środę zorganizowaliśmy w naszej szkole dzień otwarty. Odwiedzającym nas grupom gimnazjalistów ze szkół z terenu powiatu szczycieńskiego oraz rodzicom zastanawiającym się nad dalszą edukacją swoich dzieci zaprezentowaliśmy ofertę kształcenia Zespołu Szkół nr 1 w następnym roku szkolnym. Mieli okazję porozmawiać z nauczycielami i uczniami danego typu szkoły, zobaczyć czego uczymy się i co robimy na zajęciach oraz obejrzeć prezentację dotyczącą różnych kierunków nauczania. Na stoiskach danych typów szkół nasi goście mieli możliwość „kupić” cukierki w sklepiku technikum handlowego, złożyć komputer, a nawet zrobić sobie fryzurę.
Duży entuzjazm gości wzbudził pokaz samoobrony oraz pokaz legitymowania przechodniów stojących na przystanku autobusowym w wykonaniu uczniów liceum ogólnokształcącego edukacja policyjna. Oprowadziliśmy przybyłych po głównym budynku szkoły i warsztatach szkolnych pokazując możliwości, jakie niesie nauka w naszej „jedynce”. Licznie przybyłych gimnazjalistów pożegnaliśmy słodkim poczęstunkiem.
Dziękujemy Wam za przybycie, do zobaczenia we wrześniu.