TO JUŻ JEST KONIEC...:)

2018-06-25 05:40:09 (ost. akt: 2018-06-25 06:01:57)

Rok szkolny dobiegł końca i tak długo wyczekiwane wakacje nareszcie nadchodzą. Ten rok obfitował w wiele atrakcji, wrażeń, projektów i ciekawych wydarzeń, o czym można sobie przypomnieć śledząc naszą stronę internetową. Uroczystość zakończenia roku odbyła się w piątek, 22 czerwca. Pani dyrektor Małgorzata Folga podziękowała nauczycielom, uczniom , jak i ich rodzicom za chęć do działania, dobre słowo, pilną naukę i aktywne włączanie się w życie Szkoły. Słowa uznania skierowane zostały do wszystkich, którzy angażują się w działania na rzecz placówki i dbają o jej dobre imię. Najzdolniejsi uczniowie naszej szkoły otrzymali dyplomy i książki, najbardziej wysportowani reprezentanci Zespołu Szkół nr 1 także mogli poszczycić się nagrodą. Na końcu dyrekcja szkoły wraz z kierownikiem warsztatów wyróżnili uczniów, którzy otrzymali najlepsze wyniki podczas zajęć praktycznych w warsztatach szkolnych. Za swoją ciężką, precyzyjną pracę otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu warsztatowego. Uwieńczeniem uroczystości było wspólne zdjęcie wyróżnionych uczniów.