Kolejne lekcje Bakcyla za nami

2020-05-29 21:44:42 (ost. akt: 2020-05-29 22:01:09)

W dniach 20.05.2020 r. i 27.05.2020 r. w Naszej Szkole odbyły się kolejne lekcje z Programu BAKCYL – Bankowcy dla Edukacji Młodzieży.
Młodzież klas: 2TE, 1Ehp, 1Ehg, 1LOp i 1LOg pochłonęli następną porcję wiedzy o finansach. Dzięki lekcjom online w postaci webinarium czuliśmy się na lekcji tak, jak byśmy byli tam obecni w rzeczywistości. Liczne pytania i dzielenie się własnymi doświadczeniami na czacie, który był dostępny podczas lekcji dał nam możliwość poznania tajemnicy posiadania własnych finansów.
Dzięki lekcjom uczniowie dowiedzieli się jak bardzo ważne są finanse w naszym życiu i jak je pomnażać poprzez „Mądre inwestowane”. Tematy programu były naprawdę ciekawe dotyczyły m.in. jak dobrze i mądrze zainwestować posiadane środki pieniężne oraz jak powinniśmy kreować naszą myśl przedsiębiorczą, aby nasze finanse owocowały w przyszłości, a także jak powinniśmy działać w przypadku braku środków finansowych. To były bardzo interesujące lekcje. Ogromna dawka wiedzy o finansach po mimo tych kilku lekcji.

Tematy zrealizowane podczas lekcji:
- „Mądre inwestowanie”
- „Moje finanse – myślę przedsiębiorczo”