UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

2019-10-24 15:18:56 (ost. akt: 2019-10-24 15:22:50)

14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Świętowaliśmy wspólnie z zaproszonymi gośćmi, przedstawicielami Starostwa, Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, przewodniczącą Rady Rodziców, nauczycielami ZS nr 2, ZS nr 3, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szczytnie, gronem pedagogicznym ZS nr 1, obecnymi i emerytowanymi pracownikami szkoły. Podczas uroczystości Pan Starosta Jarosław Matłach nagrodził nauczycieli szczycieńskich szkół za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Nagrodę Starosty w naszej szkole otrzymała nauczycielka języka angielskiego Pani Małgorzata Paszkiewicz.

Pani Dyrektor Małgorzata Folga podziękowała gronu pedagogicznemu za wysiłek i zapał wkładany codziennie w kształtowanie naszej młodzieży i podkreśliła wagę pracy nauczyciela. Nagrodą Dyrektora zostali uhonorowani nauczyciele i pracownicy administracyjni szkoły. Życzenia i podziękowania nauczycielom i pracownikom złożył także przedstawiciel samorządu uczniowskiego.

Zakończenie uroczystości stanowiła część artystyczna przygotowana przez klasy: 3 TE, 1 LOp, 1EHp oraz przedstawicieli 3 TI pod kierunkiem Pani Marzeny Rogacz, Marty Nowakowskiej i Ewy Lubińskiej. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i oczywiście aktorskie. Na koniec czekał na gości, nauczycieli oraz pracowników szkoły słodki poczęstunek.