menu

KADRA PEDAGOGICZNA

2016-01-23 17:45:11 (ost. akt: 2021-09-09 14:35:52)

NAUCZYCIELE W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

RELIGIA

Agnieszka Golon
Jadwiga Janiszewska
Daniel Hulecki


JĘZYK POLSKI

Agnieszka Golon
Monika Iwańczyk
Marta Nowakowska
Jolanta Tymińska
Aleksandra Wiewiórska
Aneta Załubska-Ropiak
Monika Zapadka


PLASTYKA

Aneta Załubska-Ropiak


HISTORIA

Monika Iwańczyk
Marta Nowakowska
Dariusz Wędrowski
Iwona Wojciechowska

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

Dariusz Wędrowski
Iwona Wojciechowska

HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

Iwona Wojciechowska


JĘZYK ANGIELSKI

Anna Fijałkowska
Ewa Lubińska
Weronika Moszczyńska
Małgorzata Paszkiewicz
Anna Skorupska
Aleksandra Wiewiórska

JĘZYK NIEMIECKI

Anna Głębocka
Anna Kordek
Ewelina Miszkiewicz
Anna Nowacka
Anna Zengota

MATEMATYKA

Kamila Denesiuk
Radosław Niedźwiecki
Marzena Rogacz
Anna Ruszczyk
Lidia Łuczyńska

FIZYKA

Radosław Niedźwiecki
Marzena Rogacz


BIOLOGIA

Anna Wrońska
Jolanta Zieniuk - Piwowarska


CHEMIA

Emilia Stań
Anna Wrońska


GEOGRAFIA

Krystyna Łukowska
Teresa Trochimiuk


PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Teresa Trochimiuk


EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Wiesław Załubski


WYCHOWANIE FIZYCZNE

Anna Bogdalska
Michał Bogucki
Małgorzata Klimczak
Dariusz Orzołek
Renata Samsel - Płocharczyk
Jacek Tomaszek
Janusz Tymiński
Józef Zdunek

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Jolanta Zieniuk - Piwowarska

INFORMATYKA

Anna Kordek
Lidia Łuczyńska
Marta Maszota
Iwona Matłoch


PRZEDMIOTY INFORMATYCZNE

Małgorzata Jankowska
Lidia Łuczyńska
Iwona Matłoch
Adam Samsel


PRZEDMIOTY EKONOMICZNE / HANDLOWE

Joanna Andrzejewska
Dorota Buła
Bożena Drężek
Małgorzata Folga
Sylwia Kowalczyk
Izabela Gąsecka-Paś
Ewa Lubińska
Magdalena Łachacz
Emilia Walentynowicz


PRZEDMIOTY MECHANICZNE

Robert Bułas
Arkadiusz Chorążewicz
Marcin Dąbkowski
Daniel Dunajski
Paweł Gołota
Stanisław Kaniuka
Romuald Koziej
Mirosław Kukowski
Rafał Kozłowski
Zdzisław Rzewiński
Dariusz Kurz
Piotr Lemecha
Mirosław Sikorski
Jacek Zapadka

PEDAGOG SZKOLNY

Aleksandra Fila
Katarzyna Napiórkowska


DORADCTWO ZAWODOWE

Oksana Sostek

NAUCZYCIELE REWALIDACJI

Michał Bogucki
Agnieszka Golon
Marta Maszota
Katarzyna Napiórkowska
Anna Nowacka
Oksana Sostek
Marzena Rogacz
Renata Samsel-Płocharczyk
Iwona Wojciechowska

NAUCZYCIELE BIBLIOTEKARZE

Małgorzata Dobrońska
Alina Kowalska