OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

2019-12-10 09:21:17 (ost. akt: 2019-12-10 09:24:35)

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

4 grudnia odbyły się szkolne eliminacje XXVIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Do konkursu przystąpiło 27 uczniów z klas: I LOp, I LOg, I IMp, I IMg, I EHp, I EHg i II TI. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami m.in. z zakresu istniejących zagrożeń zdrowotnych, sposobów ochrony zdrowia, ochrony środowiska oraz zasad zdrowego stylu życia. Najwyższe wyniki osiągnęli: Rafał Piotrowski i Oskar Gogolewski. Na miejscu II uplasowali się: Dominika Erad oraz Maksymilian Pawelczyk. III miejsce zajął Filip Włodkowski.
Laureaci etapu szkolnego, Rafał Piotrowski z klasy II TI i Oskar Gogolewski, uczeń klasy I IMg będą reprezentowali ZS nr 1 na eliminacjach powiatowych, które organizuje Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczytnie. Odbędą się one 13 grudnia w naszej szkole.
A. Wrońska