ELIMINACJE SZKOLNE XIII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

2017-12-11 04:44:06 (ost. akt: 2017-12-11 04:55:02)

W dniu 07 grudnia 2017 r. odbyły się eliminacje szkolne XIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości pod hasłem „Sukces w biznesie - ludzie, wizerunek, strategia” w której wzięło udział 27 uczniów. Młodzież wykazała się umiejętnością samodzielnego przyswajania wiedzy wykraczającej poza wymogi szkolne oraz posiadała podstawową wiedzę z zakresu psychologii, socjologii, ekonomii i zarządzania. Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Uczestnicy Olimpiady na bieżąco weryfikują swoją wiedzę, rozwijają nowe umiejętności, w tym praktycznego zastosowania wiedzy oraz wzmacniają postawy i zachowania przedsiębiorcze, a także rozwijają kompetencje społeczne, w tym uczciwej rywalizacji. Start w Olimpiadzie to jest okazja, żeby połączyć wiedzę książkową z wiedzą płynącą z programów informacyjnych, ze specjalistycznych czasopism.

Najlepsze wyniki w eliminacjach szkolnym otrzymali uczniowie:

1.Anna Borowa kl. II TE
2.Aleksandra Waszkiewicz kl. II LO