Dzień Kobiet 2018

2018-06-14 07:12:12 (ost. akt: 2018-06-14 07:15:31)

Dzień Kobiet 2018

8 marca obchodziliśmy w szkole Dzień Kobiet. Z tej okazji, Samorząd Uczniowski oraz n-lki języków obcych: A. Zengota i M. Paszkiewicz przygotowali dla uczniów kilka atrakcji. Przez cały poprzedzający tydzień na szkolnym profilu na Facebooku można było oddawać głosy na kobietę, która będzie ‘patronem’ tegorocznego Dnia Kobiet. W głosowaniu zwyciężyła kandydatura Marylin Monroe, zdobywając 35 głosów. Dlatego też, 8 marca każdy uczeń, który swoim wyglądem nawiązywał do tej gwiazdy amerykańskiego kina, mógł liczyć na zwolnienie z niezapowiedzianej odpowiedzi ustnej. Ponadto, każda nauczycielka została obdarowana kwiatami, a nauczycielki języków obcych przeprowadziły lekcje tematyczne związane z Międzynarodowym Dniem Kobiet.