CZAROWANIE POEZJĄ

2015-09-08 19:41:00 (ost. akt: 2015-09-08 19:42:20)

W ramach współpracy z instytucjami kulturalnymi naszego miasta biblioteka szkolna współtworzyła projekt pt. „Tydzień języka ojczystego” i gościła z grupą aktywnej młodzieży kl. ITE w przedszkolach: „ Bajka”, „Promyczek”, „Fantazja” w dniach od 23-27 lutego prezentując inscenizowane wiersze J. Tuwima i J. Brzechwy.

Ku uciesze przedszkolaków i uczestników prezentacji, „czarowanie poezją” było okazją do wspaniałej, wspólnej zabawy i kształcenia. Dzieci żywiołowo i spontanicznie reagowały na przekaz.

Uczestniczki prezentacji w składzie: Wiktoria Tomczyk, Lidia Pieńkosz, Anna Jeznach, Aleksandra Gwiazda, Marta Siemieniuk, Marta Siemiatkowska traktując swoje występy jako nie tylko dobrą zabawę, wkładały całe serce i zapał, przygotowując odpowiednie stroje i rekwizyty, tak by czarowanie poezją było prawdziwą magią.