menu

PLENER MALARSKI

2015-09-08 19:48:04 (ost. akt: 2015-09-17 15:42:27)

W ramach promocji młodych talentów uczennica kl. IV TI Julia Obrębska zakwalifikowała się na Ogólnopolski Leśny Plener Malarski w Spychowie zorganizowany przez Nadleśnictwo Spychowo w

Dzięki staraniom biblioteki szkolnej, Walentynki 2013 roku były okazją do zaprezentowania prac artystycznych uczniów naszej szkoły pod tytułem „ Zaczyna się od kreski” w MBP. Wśród wielu prac, wyjątkowy talent Julki dostrzegła artystka i organizatorka pleneru pani Urszula Dyl Nadolna, która zaprosiła autorkę prac do udziału w profesjonalnych warsztatach malarskich.

Uczennica miała okazję szlifować swój talent w gronie wykładowców i studentów uczelni artystycznych oraz osób profesjonalnie zajmujących się sztuką.

28 sierpnia w Galerii Amfilada w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie odbył się pierwszy wernisaż poplenerowy Spychowo 2014, na którym zaprezentowane zostały między innymi obrazy Julii Obrębskiej. Na kolejny wernisaż w Miejski Domu Kultury w Szczytnie musimy poczekać do stycznia, by móc podziwiać prace naszej uczennicy.