ZDROWY STYL ŻYCIA

2019-05-21 06:23:36 (ost. akt: 2019-05-21 06:31:59)

W czwartek, 16 maja 2019 roku, Zespół Wychowawczy wraz ze Szkolnym Kołem PCK zrealizował w naszej szkole projekt dot. zdrowego stylu życia. Tego dnia, już od rana, na naszą młodzież czekało dużo ciekawych atrakcji. Na głównym korytarzu uczniowie mogli częstować się jabłkami, marchewkami oraz świeżą lemoniadą z imbirem i miętą. Ponadto, pani pielęgniarka ważyła i mierzyła chętne osoby, określając im wskaźnik BMI. Zaprosiliśmy też do naszej szkoły dietetyczkę z Naturhouse w Szczytnie, która przeprowadziła zajęcia dot. zdrowego stylu życia. Z kolei na sali gimnastycznej odbył się teleturniej Milionerzy, również poświęcony tematowi zdrowia. Korytarze szkolne zostały ozdobione gazetkami szkolnymi, a drzwi klas ciekawymi hasłami zachęcającymi do dbania o swoje zdrowie.