Biuletyn Informacji Publicznej
menu

BUSINESS MAGIC

2019-06-18 06:07:48 (ost. akt: 2019-06-18 06:20:34)

BUSINESS MAGIC

12-13 czerwca 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w finałowych rozgrywkach Business Magic w ramach IV etapu projektu konkursowego pn. „Showbiz – Show Us Your Business” na Uniwersytecie Warmińko – Mazurskim w Olsztynie. W przedsięwzięciu wzięło udział 18 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych województwa warmińsko- mazurskiego. Zespół Szkół nr 1 w Szczytnie reprezentował zespół uczniowski w składzie:
1.Maja Anielska kl.II TE
2.Gabriela Rzosińska kl.II TE
3.Bartosz Radziwiński kl. II TI
4.Natalia Winnicka kl. II TI
5.Bartosz Zalewski kl. II TI

Był to program na rzecz rozwoju przedsiębiorczości uczniów. Celem ogólnym projektu było podniesienie kompetencji osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym odpowiadającym potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa. Rozgrywki „Business Magic” polegały na zaprezentowaniu i obronie poprzez udzielenie odpowiedzi na dodatkowe pytania własnego pomysłu na biznes przed grupą ekspertów. Uczniowie pojechali na finał wraz z opiekunami Oksaną Sostek i Sylwią Kowalczyk.
Uczniowie dokonali znakomitej 3 minutowej prezentacji własnego star-tupu. Niewiele zabrakło do zwycięstwa. Na uwagę zasługuje fakt, że nasz zespół zwyciężył w II etapie przedsięwzięcia, generując najlepszy wynik finansowy spośród wszystkich drużyn. Niewątpliwie udział w projekcie okazał się cennym doświadczeniem i fantastyczną przygodą „biznesową”. Gratulujemy uczestnikom zaangażowania i kreatywnych pomysłów.