LEKCJA O FUNDUSZACH EUROPEJSKICH.PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ III

2019-10-29 09:12:21 (ost. akt: 2019-10-29 09:21:13)

„Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”
Uczniowie z klasy II LO i II TI, III TI w październiku 2019r. wzięli udział w lekcji edukacyjnej na temat „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III” Wielu młodych ludzi zastanawia się, czy warto otworzyć własną firmę i jak osiągnąć sukces – dlatego my przystąpiliśmy do akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III”, której organizatorem jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Dzięki udziałowi, nasi uczniowie zwiększyli poziom wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, dowiedzieli się w jaki sposób Fundusze Europejskie wspierają tworzenie i rozwój firm oraz jakie możliwości dają młodym ludziom. Uczniowie wcielili się w rolę młodych przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w świecie biznesu. Podstawowym materiałem dydaktycznym, który im to umożliwił, była gra planszowa „Czas na Start-up!”. Bycie przedsiębiorczym to nie tylko odpowiednia wiedza. To również zdolność do pracy w zespole, umiejętność analizowania, podejmowania decyzji i planowania.
Teresa Trochimiuk