NOVUM- SPOTKANIE W RAMACH ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

2019-12-03 09:04:36 (ost. akt: 2019-12-03 09:09:07)

NOVUM- zaufany partner w biznesie!
W piątek 29 listopada 2019 r. uczniowie z klasy IV TE, III LO i I LO uczestniczyli w spotkaniu w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości z Panem Igorem Chmielińskim, dyrektorem zarządzającym, Lac Met Novumgrom Sp. z o.o. ,właścicielem Novum Deutschland Gmb, Prezesem Rady Gospodarczej przy Burmistrzu miasta Szczytno. Pan Igor przedstawił działania wieloletniej firmy NOVUM. Zapoznał uczniów z potrzebami rynku, wymogami bezpieczeństwa i jakości wyrobów. Firma jest czołowym producentem urządzeń wyposażenia placów zabaw, mebli dla placówek edukacyjnych i sprzętu sportowego. Firma sprzedaje produkty do 17 krajów świata, zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę do projektowania i tworzenia wyrobów. Poinformował że wszystkie urządzenia spełniają normy bezpieczeństwa oraz posiadają atesty i certyfikaty. Firma NOVUM doradza w kwestiach technicznych i oferuje produkty najwyższej jakości.