KONKURS WIEDZY O PRAWIE PRACY i BHP DLA UCZNIÓW SZKÓŁPONADGIMNAZJALNYCH „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

2019-12-18 12:23:39 (ost. akt: 2019-12-18 12:27:31)

16 grudnia 2019 r. uczennice Nikola Sztymelska III TE i Martyna Połomka II TE, reprezentowały naszą szkolę w finale etapu regionalnego VII edycji konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Poznaj swoje prawa w pracy”, organizowanym przez Państwowa Inspekcję Pracy w Zespole Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie.
Etap szkolny konkursu odbył się 28.10.2019 r. i wzięli w nim udział uczniowie klas II TE, III TE i IV TE . Nikola i Martyna uzyskały najlepsze wyniki w etapie szkolnym i dlatego reprezentowały naszą szkołę w kolejnym etapie.
Nikola Sztymelska znalazła się w czołówce zwycięzców etapu regionalnego, zajmując 5 miejsce.

Serdecznie gratulujemy doskonałego wyniku i życzymy sukcesu w przyszłości!
Opiekunowie: Oksana Sostek, Sylwia Kowalczyk