"JEDYNKA" PONOWNIE W PROGRAMIE eTWINNING

2020-02-04 09:35:09 (ost. akt: 2020-02-04 09:37:48)

„JEDYNKA” ponownie w programie eTwinning!

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mają możliwość współpracować z rówieśnikami z innych krajów. Tym razem skupiamy się na ochronie środowiska, realizując projekt pt. „Protecting our natural heritage- chronimy nasze naturalne bogactwo”. Naszymi partnerami są uczniowie z Portugalii i Turcji, a stronę polską reprezentują uczniowie kl. 1 EHp pod opieką pani Małgorzaty Paszkiewicz. Działania projektowe będą skupione na współpracy młodzieży on-line, prowadzonej wyłącznie w języku angielskim, w ramach której poznamy zasoby naturalne regionów, w których żyjemy, porównamy zagrożenia, na które są narażone oraz wyciągniemy wnioski, jak najlepiej zadbać o naturę w najbliższej okolicy. Do porozumiewania się wykorzystamy nowoczesne technologie: platformę do wymiany doświadczeń, media społecznościowe, filmy, które sami stworzymy, przygotowane przez nas prezentacje, ebooki i gry edukacyjne. Przed nami ciekawe wyzwanie!