Dzień Otwarty w Jedynce!

2022-04-22 18:03:21 (ost. akt: 2022-04-22 18:09:50)

Dzień Otwarty w Jedynce!

13 kwietnia w naszej szkole odbyło się nie lada wydarzenie- po kilkuletniej przerwie spowodowanej pandemią, zaprosiliśmy do nas gości: uczniów klas ósmych ze Szczytna, Jedwabna, Wielbarka, Dźwierzut, Gromu, Jerut, Łatany Wielkiej, Wawroch, Rudki oraz innych powiatowych szkół podstawowych.
Dzień Otwarty obfitował w atrakcje przygotowane dla odwiedzających: stoiska reprezentujące każdy z kierunków w ofercie kształcenia na kolejny rok szkolny, kramiki kół zainteresowań, Samorządu Szkolnego, biblioteki, zwiedzanie warsztatów szkolnych, zdrowy i słodki poczęstunek oraz liczne konkursy z nagrodami, które sprawiły, że wizyta w Zespole Szkół nr 1 była bardzo ciekawa. Mamy nadzieję, że ósmoklasiści będący z nami w tym dniu, zawitają w mury Jedynki we wrześniu!