Pożegnanie maturzystów

2022-04-30 06:49:33 (ost. akt: 2022-05-04 19:06:20)

W piątek 29 kwietnia br. w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie odbyło się uroczyste pożegnanie maturzystów.

W trakcie oficjalnej części uroczystości uczniom odchodzących klas wręczono świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem. Uhonorowano tych, którzy aktywnie brali udział w działaniach szkoły, konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych.

Na uroczystości usłyszeliśmy słowa podziękowania i życzenia sukcesów składane przez Panią Dyrektor i przedstawicielkę samorządu uczniowskiego. W imieniu wszystkich opuszczających szkolne mury głos zabrała uczennica klasy 4 TE.

Żegnający życzyli młodzieży połamania piór na maturze oraz osiągania wysokich wyników. Dodawano naszym maturzystom otuchy i zachęcano, by odważnie szli przez życie.

Klasy 3LOp, 3EHg, 3IMg, które przygotowały uroczystość pod opieką Ewy Lubińskiej, Anny Nowackiej oraz Jacka Zapadki przedstawiły pomysł, jak można zatrzymać absolwentów w naszej szkole, ale raczej nikt nie zechciałby z tego skorzystać.

Drodzy absolwenci!
Będziemy Was miło wspominać, idźcie i spełniajcie swoje marzenia!