Konkurs „Inkubator szkolnych biznesów” pod patronatem Banku Spółdzielczego w Szczytnie rozstrzygnięty.

2022-06-24 11:00:00 (ost. akt: 2022-06-23 18:59:36)

Podczas zakończenia roku szkolnego w dniu 24.06.2022. uczniowie klasy 2TR oprócz świadectw ukończenia klasy 2, otrzymali także Dyplomy i drobne upominki od naszego Sponsora Banku Spółdzielczego w Szczytnie, za udział w Ogólnopolskim Konkursie dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Inkubator Szkolnych Biznesów” w ramach programu TalentowiSKO pod patronatem Banku Spółdzielczego w Szczytnie. Uczniowie, aby wziąć udział w konkursie musieli stworzyć swój pierwszy własny biznesplan biura rachunkowego.

Wyniki konkursu otrzymaliśmy od organizatorów w dniu 31.05.2022 r., niestety nie udało się nam zająć żadnego miejsca na szczeblu wojewódzkim, ale Bank Spółdzielczy w Szczytnie, który objął patronatem konkurs postanowił nagrodzić aktywnych uczniów biorących udział w konkursie, upominkami rzeczowymi, które mamy nadzieję, że przydadzą się w dalszej nauce.

Uczniom serdecznie gratulujemy, a sponsorowi upominków bardzo dziękujemy za docenienie zaangażowania naszych uczniów.

Uczniowie, którzy zostali nagrodzeni przez sponsora:
1. Bielecka Amelia,
2. Dankowski Jakub,