Dzień Logistyka w ZS nr 1

2023-04-21 15:18:47 (ost. akt: 2023-04-21 15:30:29)

W dniu 17.04.2023 r. w Naszej Szkole odbył się Dzień Logistyka. Z racji tego święta nauczyciele Zespołu Logistycznego przygotowali wiele atrakcji dla uczniów klas logistycznych. Uczniowie mieli okazję wykazać się swoją wiedzą zdobytą na kierunku Technika Logistyka w Szkolnej Olimpiadzie Logistycznej, w której wzięło udział 10 drużyn składających się z uczniów klas: 3TL, 2TL, 2TIL, 1TLa, 1TLb i 1TIL. Pierwsze 3 miejsca w olimpiadzie zdobyli:

I miejsce – Drużyna 9 w składzie: Umińska Julia 1TIL, Seferyn Oskar 1TLb, Deptuła Oliwia 2TL i Skrocki Dawid 3TL;

II miejsce – Drużyna 1 w składzie: Smoleńska Julia 1TIL, Suchowiecka Julia 1TIL, Czestkowska Wiktoria 2TL i Bordziłowski Oliwier 3TL;

III miejsce – Drużyna 10 w składzie: Sadłowska Agata 1TLb, Nadia Januszczyk 1TLb, Pliszka Alicja 2TL i Wach Maciej 3TL.

Poza Olimpiadą uczniowie wykazali się swoją kreatywnością budując sprzęt transportowy i magazyny z klocków LEGO. Każdy z uczestników biorących udział miał okazję otrzymać upominek w postaci zakładek, które zostały wykonane i zaprojektowane przez uczniów. Uczniowie biorący udział w Szkolnej Olimpiadzie Logistycznej otrzymali drobne nagrody, których sponsorem był Bank Spółdzielczy w Szczytnie, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Z racji tego wydarzenia została także wykonana gazetka szkolna tuż przy samym wejściu, co było także akcentem, że w tym dniu mają swoje święto logistycy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego fantastycznego dnia.

Opiekunowie Dnia Logistyka: Bożena Drężek, Sylwia Kowalczyk i Emilia Walentynowicz