Zakończenie roku szkolnego - pożegnanie maturzystów 2023

2023-05-04 07:52:53 (ost. akt: 2023-05-04 08:27:53)

W czwartek 28 kwietnia br. mieliśmy w szkole okazję pożegnać tegorocznych maturzystów klas 4 Technikum Ekonomiczno-Handlowego, 4 Technikum Informatyczno-Mechanicznego oraz 4 Liceum Ogólnokształcącego.

Z tej okazji w Jedynce odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy 2TM, 3 TM, 2 TIL, 3 TL.

W uroczystości wzięli udział pani Iwona Chełchowska Naczelnik Powiatowego Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej, Zdrowia i Opieki Społecznej, pani Ewa Bogusz Dyrektor Powiatowego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie, przedstawiciel Rady Rodziców pani Aldona Kołakowska, grono pedagogiczne, uczniowie klas maturalnych oraz uczniowie Naszej Szkoły.
To był dla wszystkich szczególny dzień, pełen wrażeń i wzruszeń.
Pani Dyrektor Joanna Andrzejewska pożegnała tegorocznych maturzystów i wręczyła nagrody uczniom za szczególne osiągnięcia w nauce oraz aktywny udział w życiu szkoły.

Po części oficjalnej nadeszła pora na część artystyczną – rozśpiewaną, sentymentalną i humorystyczną. Zwieńczeniem akademii był tort przygotowany specjalnie dla absolwentów Jedynki oraz poczęstunek dla wszystkich gości. Była to wspaniała okazja do rozmów o tym, co wydarzyło się przez tyle lat w szkole oraz o planach na przyszłość.

Akademię przygotowały pani Ewelina Miszkiewicz i Anna Skorupska. Osobą odpowiedzialną za oprawę informatyczną była pani Małgorzata Jankowska.