Wycieczka do Spółdzielni Spożywców „ Społem” w Szczytnie

2023-05-16 14:46:00 (ost. akt: 2023-05-16 14:53:54)

Dnia 16 maja uczniowie klasy 3 Technikum Logiczne uczestniczyli w uroczystym otwarciu Społemowskiej Galerii Sztuki „ Lochy na fochy”, w której odbył się wernisaż pt. „Widokowy zawrót głowy”. Pomysłodawczynią i gospodynią miejsca była pani Grażyna Saj- Klocek długoletni pracownik Spółdzieni Spożywców i co często przy takich okazjach podkreśla - absolwentka Zespołu Szkół nr 1 w Szczytnie.

Młodzież oprócz Galerii Sztuki, została zaproszona do „ Pokoju wspomnień”, gdzie miała okazję zetknąć się z eksponatami z czasów PRLu i przenieść się w czasy młodości swoich dziadków.

Wizyta zakonczyła się słodkim poczęstnkiem.

Uczniowie na pożegnanie obdarowani zostali pamiątkowymi biletami wstępu, wśród których jeden zawierał niespodziankę – książkę autorską pani Grażyny Saj – Klocek.

Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach zadań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025 – Priorytet 3.
Opiekunowie wycieczki:
Małgorzata Dobrońska