„Chill w realu. Moje korzyści z bycia offline” -konkurs

2023-11-30 18:51:47 (ost. akt: 2023-11-30 19:12:35)

Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie!

„Chill w realu - moje korzyści z bycia offline”!

Do wygrania karta podarunkowa Pluxee oraz warsztat poprowadzony w Waszej szkole dla uczniów i kadry pedagogicznej przez ekspertów z NASK.

Organizatorami konkursu są: NASK – Państwowy Instytut Badawczy oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę w ramach działań Polskiego Centrum Programu Safer Internet (PCPSI).

Co należy przygotować?

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie przez ucznia krótkiego filmu, maksymalnie 30-sekundowego, w formacie 1080 x 1920 pikseli, dotyczącego spędzenia wolnego czasu bez korzystania z urządzeń cyfrowych (więcej informacji w regulaminie konkursu), a następnie udostępnienie go na swoim Instagramie z oznaczeniami: @nask.young, #offlinechallengepl, #saferinternetpl oraz zaobserwowanie profilu @nask.young na Instagramie.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia mogą przesyłać osoby w wieku od 13 do 18 lat.
Ważne! Zgłosić ucznia/uczniów może tylko nauczyciel.
Zgłoszenia przyjmujemy do 15 grudnia 2023 roku przez formularz.

Szczegółowe informacje dotyczące filmu konkursowego są dostępne na stronie: www.saferinternet.pl/materialy-edukacyjne/scenariusze-zajec.html
O wynikach konkursu poinformujemy do 23 stycznia 2024 roku.

Co można wygrać?

Organizatorzy ufundowali:

Dla ucznia, którego zgłoszenie zostanie ocenione najwyżej - kartę podarunkową Pluxee o wartości 500 zł.
Dla nauczyciela, który zgłosił pracę zwycięskiego ucznia: warsztat dla jednej klasy oraz jeden warsztat dla kadry pedagogicznej - poprowadzone przez ekspertów z NASK.
Dla czterech uczniów, którzy zgłosili kolejne cztery najlepsze prace - karty podarunkowe Pluxee o wartości 150 zł.

Zapraszam do wzięcia udziału.
Jeżeli się zdecydujesz, wyślij wiadomość poprzez dziennik Vulkan

koordynator konkursu
Anna Kordek