Zakończyliśmy akcję charytatywną „Prezent pod choinkę”.

2024-01-04 11:05:50 (ost. akt: 2024-01-04 11:07:49)

W akcję pomocy dla ubogich i potrzebujących dzieci włączyli się po raz pierwszy nauczyciele oraz uczniowie z naszej szkoły. W tegorocznej edycji udało się uzbierać i przekazać 6 prezentów. W tym miejscu serdecznie dziękuje wszystkim, którzy okazali wsparcie w akcji „Prezent pod choinkę”: Zespołowi Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie, w szczególności p. dyrektor Joannie Andrzejewskiej za zgodę na przeprowadzenie akcji, p. Danielowi Jaśkiewiczowi za pomoc i koordynację oraz gronu pedagogicznemu oraz uczniom:

3TL, 4TI, 2 TM, 2 TI oraz 2 TiL

Od początku idea „Prezentu pod choinkę” jest jasna - chcemy, by każde dziecko, ciesząc się z prezentu, który będzie rozpakowywało w czasie świąt, mogło z radością przeżywać ten szczególny okres w roku, w którym przypominamy sobie o wielkim darze ofiarowanym nam przez Boga Ojca. Wierzymy, że nawet mając niewiele, możemy się dzielić z tymi, którzy mają jeszcze mniej, lub niemal nic.

Także w tym prezenty przekażemy dzieciom na Ukrainie, w Białorusi
i Rumunii.

Serdecznie dziękujemy wam wszystkim za włączenie się w tegoroczną akcję “Prezent pod choinkę”! Dzięki Waszemu zaangażowaniu mogliśmy obdarować dzieci z różnych środowisk, Kościołów, państw. Dziękujemy w ich imieniu z radością i wdzięcznością w sercach!

p. Daniel Jaśkiewicz i ks. Adrian Lazar