Certyfikat Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego

2024-01-11 11:52:27 (ost. akt: 2024-01-11 11:55:15)

Od maja do listopada 2023 roku społeczność szkolna ZS 1 w Szczytnie, pod kierownictwem p. Krystyny Łukowskiej i p. Jolanty Tymińskiej, zaangażowała się w realizację projektu „Wspólnie zadbajmy o czyste powietrze na Warmii i Mazurach”, dofinansowanego ze środków NFOŚiGW z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.
Szczególnie aktywnie działali członkowie Szkolnego koła ekologicznego oraz uczniowie klasy 4TI. Mateusz Dunajski, Igor Kołodziejski, Kacper Lemański i Dominik Godlewski zrealizowali film, który jest podsumowaniem poszczególnych działań, takich jak: ławeczka czytelnicza, prezentacja roślin oczyszczających powietrze i innych.
Czas, wysiłek i ogromne zaangażowanie wszystkich uczestników i opiekunów zostały docenione. Otrzymaliśmy certyfikat, statuetkę i nagrody rzeczowe.
Zapraszamy do obejrzenia filmu i zapoznania się z fotografiami, dokumentującymi wspólną pracę.