menu

Wirtualny Spacer po Zespole Szkół nr 1 - Gra Przestrzenna naszej Szkoły

POBIERZ - Wirtualny Spacer po Zespole Szkół nr 1 - Gra Przestrzenna naszej Szkoły

GRA wykonana została przez uczniów klasy 4 Technikum Informatycznego


Witamy serdecznie w projekcie, który pragniemy Wam dzisiaj przedstawić! "Wirtualny Spacer po Zespole Szkół nr 1" to gra, która umożliwia Wam odkrywanie zakamarków naszej szkoły w sposób zupełnie nowy. Zbieraj monety, odwiedzaj klasy, a przede wszystkim poznaj budynek oraz sale lekcyjne, zanim pierwszy dzwonek ogłosi początek roku szkolnego!

https://m.powiatszczycienski.pl/2024/02/orig/staszic-71074.png

O co chodzi?
"Wirtualny Spacer po Zespole Szkół nr 1" to interaktywna gra, w której przenosimy tradycyjny spacer po szkolnych korytarzach do wirtualnego świata.

https://m.powiatszczycienski.pl/2024/02/orig/eko3-71071.png

Cel Projektu
Celem tego projektu jest dostarczenie Wam wirtualnej możliwości zapoznania się z naszą szkołą. Chcemy, abyście mieli okazję zobaczyć i zwiedzić budynek oraz sale lekcyjne, zanim pierwszy raz przekroczycie próg szkoły. Mamy nadzieję, że dzięki tej grze poczujecie się bardziej komfortowo i pewnie pierwszego dnia w nowym miejscu.

https://m.powiatszczycienski.pl/2024/02/orig/korytarz-71072.png

Wymagania Systemowe
Gra jest dostępna dla systemów operacyjnych Windows 7, 8, 10 oraz 11. Jedynym wymaganiem jest posiadanie jednego z tych systemów, resztę możecie dostosować pod swój sprzęt w ustawieniach graficznych gry.

 https://m.powiatszczycienski.pl/2024/02/orig/eko1-71069.png

Jak pobrać grę?

Gorąco zachęcamy do pobrania gry, abyście mogli samodzielnie doświadczyć wirtualnej podróży po naszej szkole. Link do pobrania znajdziecie powyżej tego artykułu. Po zainstalowaniu gry, wystarczy kilka kliknięć, aby przenieść się w fascynującą podróż po korytarzach i klasach Zespołu Szkół nr 1.
Instrukcja poprawnej instalacji

https://m.powiatszczycienski.pl/2024/02/orig/pokoj-71073.png

Zapraszamy do Odkrywania!

Mamy nadzieję, że "Wirtualny Spacer po Zespole Szkół nr 1" stanie się dla Was przydatnym narzędziem do zapoznania się z naszą szkołą. Dziękujemy za zainteresowanie projektem i życzymy Wam fantastycznej przygody!

Klawiszologia:

W - Aby ruszyć się do przodu

S - Aby ruszyć się do tyłu

D - Aby ruszyć się w prawo

A – Aby ruszyć się w lewo

Space – Aby podskoczyć

Shift – Aby zacząć biec

Ctrl - Aby kucnąć

F – Aby wejść do sali

E – Aby wyjść z nagrania

Escape – Aby otworzyć menu opcji