I GIEŁDA POMYSŁÓW NA PRZYSZŁOŚĆ ZAWODOWĄ

2024-03-25 17:39:41 (ost. akt: 2024-03-26 10:57:37)

15 marca 2024 nasi Maturzyści uczestniczyli w wydarzeniu „I GIEŁDA POMYSŁÓW NA PRZYSZŁOŚĆ ZAWODOWĄ", organizowanym przez Zespół Szkół nr 3 im. Jana III Sobieskiego.

Wybór drogi zawodowej, to jeden z najważniejszych wyborów w życiu.

Badania przeprowadzone przez Instytut Harrison Assessments pokazują: że ludzie lubiący przynajmniej 75% swoich codziennych obowiązków, mają 3-krotnie większą szansę na odniesienie sukcesu w swojej pracy.

Chcemy, aby nasi uczniowie odnaleźli drogę zawodową, którą polubią, a może nawet, w której... się zakochają.

Podczas przedsięwzięcia uczniowie mieli okazje zapoznać się z ofertą dalszego kształcenia oraz spotkać się z reprezentant antami wielu wydziałów uniwersyteckich oraz szkół policealnych, a także pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Szczytnie, żeby przybliżyć uczniom możliwe drogi rozwoju po ukończeniu naszej szkoły.

Wszystkim maturzystom życzę sukcesów zawodowych!!!

doradca zawodowy Oksana Sostek