"Dzień logistyka w ZS 1"

2024-04-18 16:29:07 (ost. akt: 2024-04-18 16:46:33)

Uczniowie klas logistycznych i nie tylko 15.04.2024 r. mieli okazję już kolejny raz obchodzić Dzień Logistyka w Naszej Szkole.
Nauczyciele Zespołu ekonomiczno-logistycznego na ten dzień przygotowali specjalny wystrój i klimat naszej ekopracowni, w której odbyło się „święto logistyków”.
Podczas tego dnia uczniowie mieli okazję poznać ciekawostki transportu wodnego, które zostały przygotowane na podstawie książki pt. „101 ciekawostek – Statki” autorstwa Marga Llarena oraz przybliżona została tematyka transportu lotniczego. Wiedzę dotyczącą lotnictwa uczestnicy Dnia Logistyka mogli zgłębić na podstawie filmu „Top Gun: Maverick”, w którym to główny bohater zwraca uwagę zarówno na posiadanie wiedzy związanej z lotnictwem, jak również i z naszym rozsądkiem życiowym.
Ponadto został rozstrzygnięty konkurs nt. „Środek transportu nie jedno ma imię”, w którym nagrodzeni zostali: Karolina Zbrzeźniak z kl 3A i Nataniel Roczeń z kl. 3TL.
Tak jak w ubiegłym roku została również zorganizowana Szkolna Olimpiada Logistyczna, w której wzięło udział 11 drużyn składających się z uczniów klas: 3TL, 3TIL, 2TLa, 2TLb i 1TL.
Pierwsze 3 miejsca w olimpiadzie zdobyli:
I miejsce - Drużyna 5 w składzie: Damian Czajkowski 1TL, Maciej Bracki 2TLa, Oskar Lewandowski 3TIL;
II miejsce - Drużyna 1 w składzie: Anna Sadowska 1TL, Agata Sadłowska 2TLb, Kacper Nosal 3TL;
III miejsce Drużyna 3 w składzie: Marek Kulas 1TL, Agata Nagieło 2TLb, Pliszka Alicja 3TL.

Uczniowie biorący udział w Szkolnej Olimpiadzie Logistycznej za zajęcie miejsc od I-III otrzymali drobne upominki. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego fantastycznego dnia.
Organizatorzy Dnia Logistyka: Bożena Drężek, Dorota Buła, Sylwia Kowalczyk, Magdalena Łachacz i Emilia Walentynowicz