Zakończenie roku szkolnego- pożegnanie maturzystów 2024

2024-04-26 15:29:57 (ost. akt: 2024-04-26 15:34:48)

W piątek 26 kwietnia odbyło się pożegnanie tegorocznych maturzystów klas 5 Technikum Ekonomiczno-Handlowego, 5 Technikum Informatyczno-Mechanicznego.
Z tej okazji w Jedynce odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy 4 TI, 3 TI oraz 3 B.
W uroczystości wzięli udział Stefan Januszczyk Sekretarz Powiatu, przedstawiciel Rady Rodziców Mirona Urbanik-Gołota, grono pedagogiczne, uczniowie klas maturalnych oraz uczniowie naszej szkoły.
Dyrekcja szkoły: Joanna Andrzejewska, Anna Zengota, Izabela Gąsecka-Paś, Iwona Wojciechowska pożegnały tegorocznych maturzystów i wręczyły nagrody uczniom za szczególne osiągnięcia w nauce oraz aktywny udział w życiu szkoły.
Uroczystość uświetniły również wystąpienia przedstawiciela Samorządu Szkolnego Dominika Walewskiego oraz Maturzystów: Oliwii Zaborowskiej i Wiktorii Lumy.

To był dla wszystkich szczególny dzień, pełen wrażeń i wzruszeń.
Po części oficjalnej nadeszła pora na część artystyczną – rozśpiewaną, sentymentalną i humorystyczną.
Podczas uroczystości wystąpił szkolny zespół muzyczny pod kierunkiem Eweliny Miszkiewicz.
Akademię przygotowały Kamila Denesiuk, Emilia Stań, Marta Maszota.
Osobą odpowiedzialną za oprawę informatyczną był Adam Samsel.