Rambit w Jedynce!

2024-06-21 12:36:15 (ost. akt: 2024-06-21 13:01:58)

Dnia 6 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie odbył się coroczny Rambit z okazji Dnia Dziecka.
Było to wydarzenie pełne zabawy, rywalizacji i radości, które zintegrowało społeczność szkolną. Podczas Rambitu panowała wspaniała atmosfera, a rywalizacja była zacięta,. Pierwsze miejsce zajęła drużyna: Technik logistyk. Na zakończenie każda drużyna otrzymała pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.
Rambit z okazji Dnia Dziecka był doskonałą okazją do integracji uczniów, rozwijania umiejętności współpracy i zdrowej rywalizacji, a także wspólnej zabawy i radości. Dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Czekamy z niecierpliwością na kolejne edycje!