Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

2024-06-21 12:43:11 (ost. akt: 2024-06-21 13:07:19)

Dnia 21 czerwca 2024 roku w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024. Wydarzenie zgromadziło uczniów, nauczycieli, oraz zaproszonych gości, którzy wspólnie świętowali osiągnięcia minionego roku.
Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem dyrektora szkoły, pani Joanny Andrzejewskiej, która podsumował mijający rok szkolny, wyraziła dumę z osiągnięć uczniów oraz podziękowała nauczycielom za ich ciężką pracę i zaangażowanie. Życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.
W trakcie uroczystości wręczono nagrody uczniom wyróżniającym się w różnych dziedzinach, takich jak:
Wysokie wyniki w nauce, działania w Samorządzie Uczniowskim, udział w Zespole muzycznym oraz aktywność na rzecz szkoły.
Po oficjalnej części uroczystości, klasy kończące Szkołę Branżową, posadziły drzewka upamiętniające ich lata nauki.
Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie było nie tylko podsumowaniem osiągnięć, ale również okazją do integracji całej społeczności szkolnej i wyrażenia wdzięczności za wspólnie spędzony czas.