FESTIWAL CZYTELNICTWA - PODSUMOWANIE NPRC

2018-01-18 17:56:08 (ost. akt: 2018-01-18 18:07:45)

Dnia 17 stycznia w szkolnej bibliotece odbył się heppening, mający na celu prezentację projektów czytelniczych realizowanych w poszczególnych klasach w ramach NPRC.
Posumowanie projektu NPRC przybrało formę barwnego, żywiołowego festiwalu, a obecni na nim uczniowie klas II TE, II LO, I TI, III TI mieli okazję nie tylko podziwiać dorobek swoich kolegów, bawiąc i ucząc się jednocześnie, ale również bezpośredni dostęp do nowo zakupionych nowości czytelniczych, które kusiły do wypożyczania na zbliżające się ferie zimowe.
Obsługą techniczną imprezy zajęli się uczniowie klasy III TI: Maciej Uliszewski, Górski Mateusz, Konrad Lipski. Imprezę poprowadził i głosu do prezentacji multimedialnych użyczył Konrad Malon. Małą formę teatralną uwspółcześnionej „ Opowieści wigilijnej” K. Dickensa zaprezentowały uczennice klasy II LO: Aleksandra Waszkiewicz, Natalia Rupińska, Abramczyk Wiktoria, Julia Wróblewska, Agata Konik i Emilia Pławska.
Nad całością festiwalu czuwały p. Alina Kowalska i p. Monika Zapadka